Jen pár slov o mě

9.4. 2020Ondřej Hýbl

Mám za sebou 11 let zkušeností v nadnárodním korporátu a byla to skvělá zkušenost po všech stránkách, jež mě velmi posunula jak na profesní, tak osobní rovině. Nejvíc jsem vděčný za skvělé lidi, které jsem potkal a pocit vyhoření, který mě donutil na sobě pracovat.

Díky tomu jsem se začal zajímat, jaké jsou moje talenty, jaké činnosti mě vnitřně naplňují a dávají smysl. Zrekapituloval si své životní a pracovní zkušenosti a pochopil, že to co mě opravdu naplňuje je práce s lidmi.

Po vzoru hesla “chceš-li být v něčem dobrý, uč se od těch nejlepších”, jsem se v roce 2017 začal vzdělávat ve škole Neuroleadership u Vladimíra Tuky a nyní mám za sebou již víc jak 200 hodin tréninku a mentoringu pro profesionální kouče a získal prestižní akreditaci ACC u ICF (International Coach Federation).

Absolvoval jsem program Objev svůj talent u Markéty Hamrlové a kromě koučinku působím v projetku EnterZone, ve kterém jsem začal působit i jako lektor osobnostní typologie MBTI.
Kromě objevování talentů se zajímám o témata firemní kultury, práci s návyky a vedení lidí.

Podle mého oblíbeného MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) jsem Snílek – idealista a věřím, že každý člověk má svůj talent a poslání, které jsou klíčové pro naplněný život, zdraví a pocit spokojenosti.

Pokud jdeme cestou našeho poslání, stáváme se víc sami sebou, to posiluje naše sebeuvědomění a tím pádem i sebevědomí.

Je škoda pokud lidé projdou životem bez jasného cíle, aniž by poznali a rozvinuli své dary, protože tím významně ochuzují sebe i svět kolem nás.